Zdobywaj wiedzę o na temat swojego kontrahenta. Podejmuj dobre decyzje o współpracy.

Dzięki raportowi oceny ryzyka gospodarczego zweryfikujesz firmę online i ograniczysz ryzyko zatoru płatniczego, a także zwiększysz poziom bezpieczeństwa Twojego biznesu.
Poznaj możliwości
raport wiarygodności

Wybierz swoją ofertę 

Pojedynczy raport o firmie
OSZCZĘDZASZ 15%

Easy Check

Natychmiastowe sprawdzenie firmy
CECHY RAPORTU:
Ocena wiarygodności firmy
Sprawdzone dane i informacje o sytuacji firmy
Rekomendacja dotycząca potencjalnego rozwoju firmy
Rekomendacja dotycząca współpracy
Natychmiastowa dostępność danych
Cena za raport
59netto
29netto

Wprowadź poprawny NIP

Pakiet 10 raportów o firmach
OSZCZĘDZASZ 50%

Pro Check

Zespołowa praca - weryfikacja wielu firm
CECHY RAPORTU:
Ocena wiarygodności firmy
Sprawdzone dane i informacje o sytuacji firmy
Rekomendacja dotycząca współpracy
Elastyczna dystrybucja dostępu w Zespole
Dostępność w ciągu 8 godzin roboczych
Cena za pakiet 10 raportów
490netto
245netto

Kto powinien korzystać z raportu w codziennej pracy?

Każdy przedsiębiorca rozpoczynający współpracę z nowym kontrahentem potrzebuje pewnych i sprawdzonych informacji. Istotna jest dla niego ogólna ocena kontrahenta, terminowe wywiązywanie się z zobowiązań płatniczych, rekomendowana wysokość kredytu kupieckiego. Istotne są również powiązania z innymi podmiotami i rodzaj relacji. Takich danych dostarcza raport ekonomiczno-rynkowy.

Przedsiębiorca

Księgowy, Dyrektor finansowy czy Doradca podatkowy zgodnie m.in. z przepisami ustawy o CIT musi wykazać wszelkie działania podjęte w celu dokonania wszelkiej staranności w weryfikacji kontrahentów i realizowanych transakcji. Jednym z niezbędnych dokumentów jest raport ekonomiczno-handlowy analizujący powiązania kontrahenta i dane na jego temat. Takich danych dostarcza raport ekonomiczno-rynkowy.

Księgowy

Dyrektor sprzedaży czy handlowiec musi korzystać z rzetelnych i zweryfikowanych danych o nowych jak i obecnych kontrahentach by uniknąć utraty płynności finansowej firmy. By terminowo otrzymać prowizję od sprzedaży. Musi wiedzieć kto jest osobą decyzyjną w firmie. Ważna jest weryfikacja czy podmiot nie jest w upadłości czy likwidacji, poznanie rekomendowanego limitu kredytu kupieckiego, ogólna ocena podmiotu gospodarczego. Takich danych dostarcza raport ekonomiczno-rynkowy.

Handlowiec

Analityk w instytucjach finansowych bazuje w swojej pracy na wiarygodnych danych i informacjach. Łatwość i szybkość dostępu do danych jest kluczowa. Raport ekonomiczno-gospodarczy prezentuje szeroki zakres danych o firmie w syntetyczny sposób, ponadto dostępny jest od zakupu w 10 minut.

Analityk
Pobierz demo raportu

Zakres informacyjny raportu

4,88
54 oceny raportu
Użytkownicy: 116
1
Nasz algorytm dokonuje analizy ryzyka współpracy tworząc skalę punktową pozwalającą ocenić prawdopodobieństwo zadłużenia oraz ściągalności długu kontrahenta.
2
Raport zawiera szereg aktualnych danych i informacji o spółkach i jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Dane rejestrowe, informacje o reprezentacji, nadzorze, dane beneficjentów rzeczywistych, informacje o powiązaniach, dane szczegółowe o lokalizacji prowadzenia działalności. Pozwala ocenić ryzyko współpracy prezentując informacje o sankcjach, ostrzeżeniach KNF, udostępniając sprawozdania finansowe.
3
Raport inBillo to też informacje o działalności podmiotu w social mediach i opiniach na jego temat.

Najczęściej zadawane pytania do raportu oceny rynkowej kontrahenta

Raport oceny wiarygodności kontrahenta może być również dostosowany do Twoich wymagań. W inBillo możemy przygotować dedykowany dashbaord dla Twojej firmy lub dostarczyć dane poprzez API.

Umów spotkanie
ikona dokument
Oszczędzaj czas uzyskując szczegółową i aktualną informację o kontrahencie z wielu źródeł w prostej, zwięzłej formie prezentacji, o szerokim zakresie informacyjnym.
ikona AI
Zdobądź rzetelne informacje na temat kontrahenta, wykorzystując automatyczne algorytmy uczące, do analizy zmienności rynku, danych finansowych firm, opinii, powiązań oraz zmian organizacyjnych i możliwości rozwoju organizacji.
ikona raport_2
Podejmuj właściwe decyzje biznesowe bazując na faktach, dochowaj należytej staranności weryfikacji kontrahentów pod kątem ich powiązań z rajami podatkowymi i ich sytuacji ekonomiczno-rynkowej.

Przeczytaj opinie ekspertów,
którzy już przetestowali rozwiązanie

Mariola Zajączkowska
Mariola Zajączkowska
Ekspert ds. wierzytelności
Praktyczny raport pozwalający ocenić wiarygodność kontrahenta sprawdza się w polskich realiach. Przedstawia duży zakres danych dla wierzycieli. Przygotowany jest z wykorzystaniem skutecznych i sprawdzonych baz danych.
Barbara Kolbus
dr Barbara Kolbus
Ekspert ds. wierzytelności
Nasz algorytm powstał w celu oceny ryzyka niewywiązania się kontrahenta z podjętych zobowiązań. Niewątpliwą korzyścią dla przedsiębiorcy jest pomoc w podjęciu decyzji o nawiązaniu lub o zrezygnowaniu ze współpracy z kontrahentem.
Piotr Nycz
Piotr Nycz
Ekspert ds. wierzytelności
Raport ekonomiczno-rynkowy gwarantuje aktualność dostarczanych danych, co gwarantuje monitorowanie zdarzeń zaistniałych w życiu gospodarczym na bieżąco. Dane pochodzące z różnych źródeł są ze sobą porównywane, co umożliwia wychwycenie rozbieżności.
TWÓJ BONUS

Dołącz do grona 
ekspertów,
którzy już kupili raport!

Dołącz do społeczności
Specjalna zamknięta grupa na Telegramie
Bezpłatne gospodarcze alerty
Porady i rozwiązania z zakresu nowoczesnych finansów
Projekt współfinansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2021. DBMS Sp. z o.o.